Ochkamera Cinematic wyjątkowy film ślubny fotografia ślubna dla wymagających. Reportaż. Klip. Dron. Kraków Cracow Cracovie Warszawa Polska Poland Polish English wedding film photography  photographer fotograf video  cameraman art artystyczny weselny ślub

Staramy się, by w zalewie sztampowych, podobnych do siebie produkcji filmowych i fotograficznych, oferta Ochkamery była ofertą wyróżniającą się, skierowaną do osób o określonych gustach filmowych i fotograficznych. 

Chętnie podejmujemy współpracę z Parami, które w organizację swojego ślubu wkładają całe swoje serce, dbają o najmniejsze detale - wtedy i my mamy co filmować i fotografować :)

Często realizujemy reportaże międzynarodowe. 

W skład naszych filmowych pakietów wchodzą film (opcje: 30, 45, 60 min.) + trailer (ok. 3 min.)

Zachęcamy do wyboru filmów 30-sto minutowych, to naszym zdaniem optymalny czas dla dynamicznego filmowego reportażu ślubnego (zdecydowanie odradzamy  filmy przekraczające 60 minut - tworzenie filmowego reportażu o długości "Krzyżaków" musi zakończyć się niepowodzeniem ;-)

Przed podpisaniem umowy, zachęcamy do zapoznania się także z pełnymi wersjami naszych reportaży.

Jeśli chcą  Państwo poznać szczegóły naszej oferty filmowej i fotograficznej, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

*    *    *

KONTAKT

email:     helloochkamera@gmail.com

Telefon:  609 649 768


CONTACT

email:     helloochkamera@gmail.com

Phone:   +48 609 649 768


*    *    *


Using Format